Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

План работы учреждения на осенних каникулах

Дата: 25 октября в 19:54
Автор: Юстик И. В.

План выхаваўчай работы

дзяржаўнай установы адукацыі “Суднікаўская сярэдняя школа”

на асенніх канікулах з 29 кастрычніка па 7 лістапада 2018 года

№ п/п

Мерапрыемствы

Клас

Дата  правядзення

Час правядзення

Адказныя

Грамадзянска-патрыятычнае выхаванне

1.

Літаратурна-музычная гасцёўня «Слаўныя традыцыі – нашаму пакаленню»

5-9

29.10.2018

12.00

Янушкевіч Т.М., класны кіраўнік 6 класа

2.

Святочны прыём у члены ГА «БРСМ» і ГА «БРПА»

1-9

29.10.2018

11.00

Залатарова В.Г., педагог-арганізатар

3.

Экскурсія ў г.Мінск (наведванне музея Вялікай Айчыннай вайны)

5-9

30.10.2018

10.00

Петрашкевіч М.С., класны кіраўнік 7 класа

4.

Экскурсія ў музей традыцыйнай культуры г.п.Івянец

1-5

31.10.2018

10.00

Зіміч С.М., класны кіраўнік 5 класа

5.

Завочнае падарожжа ў музей Белавежскай пушчы

5-9

31.10.2018

11.00

Янушкевіч Т.М., класны кіраўнік 6 класа

6.

Экскурсія ў музей на базе ДУА “Сакаўшчынскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа”

5-9

02.11.2018

9.00

Зуй С.З., педагог дадатковай адукацыі

7.

Акцыя па зборы макулатуры “Здадзім макулатуру – захаваем дрэва”

1-9

29.10-07.11.2018

12.00-13.00

Класныя кіраўнікі

8.

Экскурсія на плошчу Дзяржаўнага сцяга г.Мінск

5-9

05.11.2018

10.00

Анішчук К.У., класны кіраўнік 8 класа

9.

Экскурсійная прагулка “Сцяжынкамі малой радзімы”

1-4

02.11.2018

11.00

Галабурда А.Г., класны кіраўнік 4 класа

10.

Экскурсія “Назіраем за прыродай”

1-4

03.11.2018

12.00

Южык Ж.З., класны кіраўнік 3 класа

Фізкультурна-аздараўленчая і спартыўна-масавая работа

1.

Наведванне басейна ў ФАЦ г.Валожына

5-9

01.11.2018

10.00

Юшкевіч М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

2.

Спартыўнае мерапрыемства “Восеньскі марафон”

5-9

03.11.2018

11.00

Юшкевіч М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

3.

Спартыўнае мерапрыемства “Гуляем у міні-футбол”

5-9

06.11.2018

12.00

Юшкевіч М.В., настаўнік фізічнай культуры і здароўя

Культурна-масавая работа

1.

Віктарына “Падарожжа ў краіну казак”

1-4

05.11.2018

11.00

Паталей А.І., класны кіраўнік 2 класа

2.

Гістарычная гульня “Самы разумны”

5-9

06.11.2018

11.00

Зіміч С.М., класны кіраўнік 5 класа

Профарыентацыйная работа

1.

Творчая майстэрня “Паштоўка для сябра”

1-4

30.10.2018

11.00

Южык Ж.З., класны кіраўнік 3 класа

Дзень прафілактыкі

1.

Гульнявы занятак “У дарожных знакаў няма выхадных”

1-4

01.11.2018

11.00

Зуй С.З., класны кіраўнік 1 класа

Сацыяльна-педагагічная і псіхалагічная служба

1.

Работа бацькоўска-настаўніцкага патруля

29.10-07.11.2018

Зуй В.А., намеснік дырэктара па ВВР

2.

Рэйд “Сям’я”

29.10-07.11.2018

Паталей А.І., класныя кіраўнікі

2 этап рэспубліканскай алімпіяды па матэматыцы

02.11.2018

9.00-14.00

Пупко Н.С., настаўнік матэматыкі

Работа аздараўленчага лагера

Па асобным графіку

Зуй В.А., намеснік дырэктара па ВВР

Работа школьнай бібліятэкі

Па графіку

Зуй С.З., бібліятэкар

Работа спартыўнай  залы

Па графіку

Дзяжурны

настаўнік

Работа камп’ютарнага класа

Па графіку

Дзяжурны настаўнік

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Па графіку

Кіраўнікі аб’яднанняў

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.